اسنپ گجت

اسنپ گجت سامانه هوشمند خدمات؛ مکانی برای یافتن متخصصان خوش ‎نام.

ثبت نام متخصصان

همین حالا کسب و کارتان را توسعه دهید.

 

ثبت نام و استفاده از خدمات اسنپ گجت نیاز به ملاقات حضوری ندارد و با ثبت نام و ثبت مدارک خود در سامانه قادر خواهید بود از خدمات ما بهره مند شوید

 

همکاری با اسنپ گجت چگونه است؟

۱ - ساخت پروفایل

پروفایل شامل تخصص‌های شما، نمونه کارهایتان و نظر دیگر مشتریان در مورد شماست. این صفحه مانند یک مغازه یا یک نمایشگاه متعلق به شماست که در آنجا به دیگران ثابت می‌کنید چقدر توانا هستید. در واقع پروفایل شما به مشتریان کمک می‌کند بدون اینکه شما را ببیند، از کیفیت کارتان آگاه شوند.

۲ - مشتری سفارش ثبت می‌کند

مشتریان از ما برای جستجوی افراد فنی برای انجام پروژهای شخصی‌شان کمک می گیرند. آنها به سوال‌هایی جواب می‌دهند تا حجم کار مشخص شود. ما همه درخواست‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم و بعد به متخصصان پیشنهاد انجام کار را ارسال می‌کنیم.

۳ - اگر آماده به کار هستید، ارسال پیشنهاد کنید

ما سفارش‌ها را برای تمامی متخصصان مربوط و واجد شرایط ارسال می‌کنیم. اگر در دسترس هستید، زمان کافی برای انجام کار دارید و به انجام این پروژه علاقه‌مند هستید، با ارسال پیشنهاد به مشتری اعلام آمادگی کنید. اگر پیشنهاد درست و منصفانه‌ای بدهید، در انتخاب شدنتان تاثیرگذار خواهد بود.

۴ - پرداخت هزینه به اسنپ گجت

برای اینکه با اسنپ گجت همکاری کنید، نیاز به پرداخت هزینه اندکی دارید. البته تنها زمانی این هزینه از شما دریافت می‌شود که توسط مشتری انتخاب شوید.

 

هرگز مشتری جدید را از دست ندهید.

اپلیکیشن اسنپ گجت را دانلود کنید و به هر کس که به کسب درآمد علاقه‌مند است معرفی کنید.

app2

دانلود اپلیکیشن سرویس کارها

با دانلود اپلیکیشن متخصصان و نصب آن، یکی از سرویس کاراهای ما باشید تا کاری پردرآمد، آزادانه و بدون محدودیت زمانی و ساعت کاری داشته باشید.
دریافت مستقیم کافه بازار مایکت نسخه وب اپلیکیشن (نسخه ios)