پذیرایی مراسمات - مهماندار خانم و آقا برای مجالس شما با قیمتی مناسب

پذیراییپذیرایی

پذیرایی مراسمات - مهماندار خانم و آقا برای مجالس شما با قیمتی مناسب

کارشناسی این سرویس رایگان است هزینه ایاب و ذهاب این سرویس رایگان است
 • توضیحات سرویس
 • گزینه دیگر

پذیرایی مراسم و مجالس با اسنپ گجت

جشن‌ها و مراسم را می‌توان خیلی باشکوه‌تر برگزار کنیم، اگر پیش از مراسم به فکر نحوه خدمات پذیرایی مجالس و پذیرایی مراسم باشیم. نیروی خدماتی مجالس، مهماندار آقا و مهماندار خانم جهت پذیرایی مراسم شما، این آمادگی را دارند که برای تشریفات مجالس، مراسم و مهمانی‌ها غذا سرو کنند؛ یا کارهای نظافتی و پذیرایی مراسم را انجام دهند.

قیمت خدمات مجالس مهمانی و پذیرایی مراسم، متناسب با تعداد ساعت اعزام مهماندار مجالس و تعداد نیروی پذیرایی مجالس و نوع خدمات پذیرایی متفاوت است. در ادامه به بررسی قیمت خدمات پذیرایی و عوامل موثر بر آن‌ها می‌پردازیم.

 

قیمت خدمات پذیرایی مجالس اسنپ گجت چگونه تعیین می‌شود؟

همان طور که گفتیم قیمت خدمات پذیرایی متناسب با تعداد ساعات مورد نیاز برای پذیرایی است که مهماندار مشغول فعالیت است. کار یک مهماندار از 4 ساعت شروع می شود و به ازای هر یک ساعت بیش تر، مبلغی بر هزینه پذیرایی اضافه می شود. یکی دیگر از مواردی که بر هزینه ها تاثیر گذار است، زمان انجام مراسم، نوع مراسم و خدمات مجالس و خدمات پذیرایی و تشریفات است. مثلا قیمت خدمات پذیرایی مهمانی کوچک با عروسی متفاوت است. شما می‌توانید قبل از اعزام مهماندار، به رایگان از هزینه خدمات پذیرایی مجالس مطلع شوید.

 

چه تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی مراسم مورد نیاز است؟

اگر در مهمانی‌هایی که برگزار می کنید، کارهای پذیرایی را خودتان به عهده بگیرید، فرصت رسیدگی به مهمانان را از دست می دهید. اما اگر برای مجالس خود نیروی پذیرایی یا کارگر برای پذیرایی نیاز دارید، سفارش خود را ثبت کنید تا کارگر خانم جهت پذیرایی یا مهماندار آقا را به منزل شما بفرستیم. اسنپ گجت اعزام نیروی پذیرایی و نیروی خدماتی با تجربه، خوش سلیقه و توانمند، شما را در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالس یاری می‌کند. تعداد نیروی خدماتی جهت پذیرایی نیز به درخواست شما اعزام می‌شود.

 

اعزام مهماندار مجالس برای پذیرایی هرچه باشکوه تر مراسم شما

اسنپ گجت با همکاری متخصصان ماهر در امر پذیرایی برای برگزاری هرچه باشکوهتر مجالس شما همراهتان است. اعزام مهماندار مجالس برای:

 • پذیرایی مراسم ترحیم، پذیرایی مجالس ختم
 • پذیرایی مراسم خواستگاری، مهمانی، عقد و عروسی
 • پذیرایی جلسات اداری، سمینارها، نمایشگاه‌های بین‌المللی، سفارت‌ها، اجلاس بین‌المللی

در تمامی مراسم امکان اعزام نیروی خدماتی و مهماندار وجود دارد. اگر شما هم نگران پذیرایی مراسم خود هستید، مهماندارهای کاربلد را در کنار خود داشته باشید. پذیرایی، سرو غذا، خوشامدگویی، تهیه مواد غذایی و آشپزی از خدمات پذیرایی مجالس محسوب می‌شود.

 

 

وظایف مهماندار خانم و آقا چیست؟

 • اگر بعضی از مهمان ها به کمک نیاز داشتند، مهماندار خانم و مهماندار آقا بهتر است به آن ها کمک کنند.
 • مهماندار خانم و آقا در مجالس نباید تردد بیش از حد داشته باشد و تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی حاضر شوند و بیش از حد به میز پذیرایی مراجعه نکنند.
 • مهماندارها نباید در مراسم در یک محل اجتماع کنند. بهتر است در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع آن ها در داخل سالن ممکن است مخل آسایش مهمان ها شود.
 • هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبتهای متفرقه کنند این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.
 • مهماندار خانم جهت پذیرایی در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شوند.
 • مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.
 • ما بهترین نیروهای خدماتی خود را چه از نظر برخورد و رفتار در محیط کار و چه از نظر کیفیت ارائه خدمات، گلچین کرده ایم.
 • وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.
 •  مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند و بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.
 •  مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند. بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.
 •  در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.

 

متخصص اسنپ گجت شوید یکی از متخصصان ما باشید تا کاری پر درآمد و بدون محدودیت زمانی و ساعت کاری داشته باشید.
expert