نصب لوستر - تعمیر لوستر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

نصب چراغ و لوسترنصب چراغ و لوستر

نصب لوستر - تعمیر لوستر با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

کارشناسی این سرویس رایگان است هزینه ایاب و ذهاب این سرویس رایگان است
 • توضیحات سرویس
 • گزینه دیگر

خدمات نصب و تعمیر لوستر با اسنپ گجت

افزایش نور محیط و زیبایی منزل دو علت عمده‌ی خرید و استفاده از لوستر هستند؛ البته گاهی پیش می‌آید که هردوی این موارد به‌صورت هم‌زمان موجب خرید لوستر می‌شود. درهرصورت، هر دلیلی که برای خرید و استفاده از لوستر وجود داشته باشد، آنچه مهم است این است که نصب لوستر و چراغ باید توسط فردی ماهر و خبره انجام گیرد، زیرا این کار، یعنی نصب لوستر، برای فرد ناوارد و غیرمتخصص ممکن است خطرناک باشد و او را درخطر برق‌گرفتگی قرار دهد. همچنین نصب غیر کارشناسی لوستر امکان بروز خطرهای دیگری را نیز دارد. علاوه بر این، تنظیم ارتفاع لوستر، انتخاب نوع لوستر، اندازه‌ی لوستر و مواردی از این قبیل نیز توسط فرد غیرمتخصص به‌درستی صورت نخواهند گرفت و درنتیجه استفاده از لوستر در چنین شرایطی نمی‌تواند آن توقعی که از آن می‌رفت را برآورده کند.

اما فرد متخصص می‌تواند نصب لوستر را به‌درستی و به‌دور از خطر برق‌گرفتگی انجام دهد و توقع استفاده‌کننده از لوستر را کاملاً برآورده کند. به عنوان مثال اگر استفاده از لوستر تنها برای زیباتر کردن محیط اطراف میز غذاخوری باشد، متخصص می‌داند که لوستر باید چه ارتفاعی تا سطح میز غذاخوری داشته باشد تا بتواند باعث افزایش زیبایی آن محیط شود. اما چطور باید یک نصاب لوستر کاربلد و خبره پیدا کنیم که هم خواسته‌های ما را به خوبی اجرا کند و هم نکات ایمنی را رعایت کند؟ ما به شما کمک می‌کنیم زودتر به خواسته خود برسید.

چه مواقعی به نصاب لوستر نیاز داریم؟

شرایط و وضعیت‌های مختلفی می‌توانند موجب نیاز به استفاده از خدمات نصب و تعمیر لوستر و چراغ شوند. به‌عنوان‌مثال، اگر شما تصمیم گرفته باشید که دستی به سر و روی منزلتان بکشید و دکوراسیون آن را تغییر دهید، احتمالاً یکی از مواردی که می‌خواهید تغییر کند لوستر است. در این زمان لوستر را با توجه به کل دکوراسیون منزل تغییر می‌دهید و نیاز به کمک گرفتن از یک نصاب لوستر خوب پیدا می‌کنید.

یا مثلاً ممکن است ببینید که لوستر یا لوسترهایی که در منزل یا شرکت دارید نمی‌توانند آن‌چنان‌که باید نور محیط را تأمین کنند و ازاین‌رو فکر می‌کنید که تعویض لامپ‌ها مفید خواهد بود. در چنین شرایطی نیز به خدمات لوستر و چراغ نیاز پیدا خواهد شد.

علاوه بر این موارد، چند مورد دیگر نیز هستند که می‌توانند موجب نیاز به خدمات لوستر و چراغ شوند. برخی از این موارد عبارت‌اند از:

 • نامناسب بودن وضعیت کلید روشنایی
 • نامناسب بودن ارتفاع لوستر
 • نامناسب بودن اندازه‌ی لوستر و نیاز به تعویض لوستر
 • نصب کردن لوستر سنگین در سقف و دیوار

و هر مشکلی که در ارتباط با لوستر و چراغ مدنظرتان باشد، می‌تواند باعث نیاز به استفاده از خدمات لوستر و چراغ شود.

اسنپ گجت چه خدماتی درزمینه‌ی نصب لوستر و آویز ارائه می‌دهد؟

اسنپ گجت به‌عنوان ارائه‌کننده‌ی خدمات لوستر و چراغ، آماده‌ی دریافت سفارش‌های شماست تا هر سرویسی در ارتباط با لوستر و چراغ را به شما ارائه دهد. از طریق اسنپ گجت می‌توانید به بهترین متخصصین درزمینه‌ی لوستر و چراغ دسترسی داشته باشید و از تخصص آن‌ها بهره ببرید.

برخی از خدماتی که اسنپ گجت درزمینه‌ی لوستر و چراغ ارائه می‌دهد موارد زیر هستند:

 • نصب انواع لوستر
 • تعویض انواع لوستر
 • نصب و تعویض انواع چراغ
 • تعویض لامپ‌ها
 • بهبود وضعیت نوردهی محیط
 • استانداردسازی لوسترها
 • تقسیم صحیح کلید روشنایی

البته این موارد تنها بخشی از خدمات اسنپ گجت درزمینه‌ی لوستر و چراغ هستند. به دنبال هر سرویسی در ارتباط با لوستر و چراغ که باشید می‌توانید روی اسنپ گجت حساب کنید.

استفاده از خدمات اسنپ گجت برای نصب لوستر و چراغ‌های تزئینی چه مزیتی برای من دارد؟

اسنپ گجت برای هر خدمتی، بهترین و متخصص‌ترین فرد را انتخاب می‌کند تا کیفیت خدمات را بالا برده و میزان رضایت مشتریان خود را افزایش دهد. اما به‌طور‌کلی استفاده از خدمات نصب لوستر و چراغ‌های زینتی، مزایای زیر را برای شما دارد:

 1. دسترسی به متخصصین در کم‌ترین زمان: این‌که نیازی نباشد زمان زیادی را صرف جست‌وجو برای یک نصاب لوستر ماهر کنید و فقط در چند دقیقه سفارشتان را در اسنپ گجت ثبت کنید و منتظر اعزام متخصص باشید، مزیتی فوق‌العاده است.
 2. استفاده از خدمات بهترین نصاب‌های لوستر: افرادی که توسط اسنپ گجت برای انجام خدمات لوستر و چراغ اعزام می‌شوند همه از جز بهترین نصاب لوستر هستند.
 3. پشتیبانی اسنپ گجت: در هر مرحله از انجام سرویس، تیم پشتیبانی اسنپ گجت کاملاً همراه شماست. هر مشکلی که در روند انجام کار به وجود آید تیم پشتیبانی خیلی سریع و در اولین فرصت آن را برطرف خواهد کرد.
 4. امکان تعیین روز و ساعت دقیق حضور متخصص: در زمان ثبت سفارش در اسنپ گجت، این امکان برای شما وجود دارد که روز و ساعت حضور متخصص در منزل یا شرکتتان را تعیین کنید.

روند ثبت سفارش تعمیرات لوستر و نصب لوستر در اسنپ گجت چگونه است؟

ثبت سفارش در اسنپ گجت به‌صورت آنلاین است و بنابراین نه نیازی به مراجعه‌ی حضوری است و نه تماس تلفنی. در همین صفحه‌ای که در آن قرار دارید، روی گزینه‌ی «ثبت سفارش» کلیک که کنید، از شما در مورد خدمت درخواستی سوال می‌شود که می‌توانید از بین گزینه‌های نصب لوستر، تعویض چراغ، تعویض لامپ، افزایش بازدهی نور و دیگر موراد یک گزینه را انتخاب کنید. سپس می‌توانید نحوه اتصال لوستر به سقف را تعیین کنید. در قدم بعدی، اعلام وزن لوستر نیز کمک می‌کند تا متخصص مناسب‌تری برای شما انتخاب شود. سپس با تعیین محل نصب‌، توضیحات تکمیلی، تعیین روز و ساعت مراجعه متخصص و مشخص کردن آدرس مورد نظر، کار ثبت درخواست به پایان می‌رسد و باید منتظر پیشنهاد قیمت متخصص‌ها باقی بمانید.

هزینه‌ نصب و تعمیر لوستر و چراغ در اسنپ گجت چقدر است؟

هزینه‌ی خدمات لوستر و چراغ به عوامل مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال هزینه نصب لوستر سنگین با قیمت نصب لوستر سبک و چراغ تزئینی متفاوت است؛ همچنین هزینه تعمیر و تعویض چراغ‌ها به مشکل پیش‌آمده بستگی دارد. اما می‌توانید هزینه‌ی موجود در صفحه را به‌عنوان هزینه‌ای تقریبی در نظر بگیرید. هزینه‌ها در اسنپ گجت کاملاً شفاف هستند و پیش از آن‌که متخصص راهی محل موردنظرتان شود در مورد هزینه‌ها با شما توافق و هماهنگی صورت خواهد گرفت.

چطور می‌توانیم از کیفیت خدمات لوستر و چراغ اسنپ گجت اطمینان داشته باشیم؟

اسنپ گجت سخت‌گیری زیادی روی انتخاب متخصصان خود دارد و بنابراین همواره از بهترین متخصص‌ها جهت انجام سرویس برای مشتریان و مخاطبان خود کمک می‌گیرد. این اطمینان و تضمین را به شما می‌دهیم که متخصصی که جهت انجام سرویس مدنظر شما به محل اعزام می‌شود کسی است که توانسته خود را به تیم اسنپ گجت ثابت کند و نشان دهد که توانایی انجام کارها را به بهترین شکل دارد.

همچنین تیم پشتیبانی اسنپ گجت در تمام مراحل انجام کار در کنار شماست تا هر نوع مشکل احتمالی را برطرف کند و به‌این‌ترتیب کار به بهترین شکل ممکن انجام شود. پس درصورتی‌که نیاز به استفاده از خدمات لوستر و چراغ دارید، می‌توانید در همین صفحه سفارشتان را در اسنپ گجت ثبت کنید و از مزایای ثبت سفارش در اسنپ گجت بهره ببرید.

متخصص اسنپ گجت شوید یکی از متخصصان ما باشید تا کاری پر درآمد و بدون محدودیت زمانی و ساعت کاری داشته باشید.
expert