تعمیر اتو بخار , تعمیر انواع برند های اتو

تعمیر اتوتعمیر اتو

تعمیر اتو بخار , تعمیر انواع برند های اتو

کارشناسی این سرویس رایگان است هزینه ایاب و ذهاب این سرویس رایگان است
 • توضیحات سرویس
 • گزینه دیگر

اسنپ گجت چه خدماتی برای تعمیرات اتو در محل ارائه می‌کند؟

تعمیر وسایل برقی نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد زیرا این وسایل بسیار حساس بوده و در صورتی که درست تعمیر نشود امکان استفاده از آن وجود ندارد و عملا باید جایگزینی برای آن خرید. اتو یخار نیز از این دست از وسایل است پس یهتر است قبل از تعمیر افراد مخصص در ازن زمینه را شناسایی کنید اسنپ گجت بهترین افراد متخصص در تعمیر اتو بخار را به شما معرفی میکند که کارهای زیر را انجام میدهند:

 • تعمیر موتور اتو بخار
 • تعمیر یا تعویض کف اتو بخار
 • تعویض سیم اتو بخار
 • تعویص اب پاش مخزن آب وسایر قطعات اتو بخار
 • تعمیر انواع برندهای ( پارس خزر – سیلتر – تفال – بوش – فیلیپس و…) 

 

نحوه کار اتو بخار

برای تعمیر اتو لازم است بدانیم اتو چگونه کار می کند و چه چیزهایی سبب خراب شدن اتو می شود. نحوه کارکرد همه اتو ها تقریبا به یک شکل است و اتوهای بخار عملکرد یکسان دارند و با ایجاد گرما، رطوبت و فشار چین و چروک لباس را از بین می برند. اگر دریچه بخار بسته شود اتو خشک کار می کند و در هنگام باز بودن با وارد شدن آب در محفظه بخارساز می توان از منافذ صفحه فلزی اتو، آب را به صورت بخار اسپری کرد. صفحه اتو اغلب از یک آهن ساخته می شود که سطح آن راحت پاک شود.

 

دلایل خراب شدن اتو بخار

علت خراب شدن اتو در اتوهای مختلف معمولا ثابت است. خرابی کابل اتو رایج ترین علت از کار افتادن اتو می باشد. همچنین رسوباتی که در زمان بخار از اتو خارج می شود علت شاکی شدن مصرف کننده ها می شود. اگر قطعات اتو خراب شود باید با مراجعه به نمایندگی های معتبر نسبت به تعویض یا تعمیر قطعه اقدام کرد.

 

ترفند های تعمیر اتو بخار

در هنگام استفاده از هر وسیله ی برقی اگر یک سری نکات ساده را رعایت کنیم وسیله ی ما کمتر نیاز به تعمیر پیدا می کند.
گرم نکردن اتو ممکن است بدلیل خراب شدن ترموستات و یا کابل برق باشد.اگر با وجود اینکه اتو گرم است ولی بخار نمی دهد می تواند بدلیل رسوب گرفتن در قسمت کفی فلزی باشد پس سعی کنید با دقت رسوبات را از کف اتو پاک کنید.
خیلی داغ شدن یا کم داغ شدن اتو به درجه بندی ترموستات بستگی دارد، اگر درجه بندی درست ولی اتو درست کار نمی کند احتمال خراب بودن کابل، دومین احتمال است.
اگر اتو درست آب نمی پاشد، می توانید با بررسی کردن مسیر لوله آب پاش از سالم بودن یا نبودن آن اطمینان حاصل کنید.
علت نشتی آب از اتو می تواند بر اثر خراب شدن لوله اسپری آب یا محفظه اتو و یا دریچه های بخار باشد.
با تمیز کردن صفحه فلزی از چسبیدن اتو به لباس جلوگیری نمایید.

 

سفارش آنلاین تعمیر اتو در محل از اسنپ گجت چه مزیتی برای من دارد؟

 • پیدا کردن تعمیرکار اتو در کمترین زمان: به‌وسیله اسنپ گجت شما به بهترین تعمیرکار اتو در محل خود دسترسی خواهید داشت و دیگر لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن متخصص صرف کنید.
 • تعمیر اتو در خانه: با استفاده از اسنپ گجت لازم نیست اتو را به تعمیرگاه و نمایندگی ببرید. بلکه می‌توانید به‌راحتی بهترین تعمیرکارهای سیار اتو را به محل موردنظر خود آورده تا کار تعمیرات اتو در محل را برای شما انجام دهند.
 • کمک گرفتن از تعمیرکارهای متخصص: تعمیرکارهای معرفی‌شده در اسنپ گجت همگی از بهترین تعمیرکاران اتو به‌حساب می‌آیند و به شما کمک می‌کنند مشکلات زودتر حل شود.
 • کاهش هزینه‌ها: جابه‌جا نکردن وسیله یکی از مواردی است که باعث کاهش هزینه شما خواهد شد. آگاهی از قیمت‌های شفاف اسنپ گجت نیز به شما کمک می‌کند تا با دید باز بتوانید تعمیرکار خود را انتخاب کنید.
 • تعمیر به‌جای تعویض: به‌جای اینکه یک اتو نو بخرید می‌توانید با کمک متخصص، تعمیرات اتو را انجام دهید و در هزینه‌های زندگی صرفه‌جویی کنید.

 

روند سفارش خدمات تعمیر اتو در منزل از اسنپ گجت چگونه است؟

ثبت سفارش تعمیر اتو در اسنپ گجت رایگان است و شما هرزمان و هر مکان که نیاز به تعمیرکار اتو داشتید، می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. دکمه ثبت سفارش در بالای همین صفحه را که بزنید ابتدا از شما در مورد نوع دستگاه سوال می‌شود و از بین گزینه‌ها می‌توانید دستگاه موردنظر خود را انتخاب کنید. در قدم بعدی می‌توانید برند دستگاه را مشخص کنید. در قسمت توضیحات تکمیلی نیز مشکل پیش‌آمده برای اتو خود را بیان می‌کنید. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش شما به پایان می‌رسد و باید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها باقی بمانید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

چطور می‌توانم از کیفیت تعمیر اتو در اسنپ گجت اطمینان داشته باشم؟

مهم‌ترین ویژگی که همراه با اسنپ گجت به دست می‌آورید، کیفیت خدمات و امنیت در دریافت خدمات خواهد بود. ویژگی منحصربه‌فرد اسنپ گجت این است که به شما کمک می‌کند بهترین تعمیرکارهای اتو را در اختیار داشته باشید. شما می‌توانید از نظرات کاربرانی که از خدمات استفاده کرده‌اند کمک بگیرید تا زبده‌ترین متخصص و یا اقتصادی‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

پس اگر به تعمیر یخچال نیاز دارید، همین حالا می‌توانید سفارش خود را در اسنپ گجت ثبت کنید تا در اسرع وقت متخصصان ما برای تعمیر اتو در منزل یا محل مورد نظر شما حاضر شوند.

 

متخصص اسنپ گجت شوید یکی از متخصصان ما باشید تا کاری پر درآمد و بدون محدودیت زمانی و ساعت کاری داشته باشید.
expert