لوله کشی آب و فاضلاب - تعمیرات لوله آب و فاضلاب - کیفیت بالا را ارزان بخرید

لوله کشی آب و فاضلابلوله کشی آب و فاضلاب

لوله کشی آب و فاضلاب - تعمیرات لوله آب و فاضلاب - کیفیت بالا را ارزان بخرید

کارشناسی این سرویس رایگان است هزینه ایاب و ذهاب این سرویس رایگان است
 • توضیحات سرویس
 • گزینه دیگر

دسترسی مطمئن به آب بهداشتی با خدمات لوله کشی ساختمان

اگر لحظه‌ای نحوه دسترسی به آب بهداشتی در سال‌های گذشته را به خاطر بیاورید می‌بینید چه مسیر سختی برای دسترسی به آب سالم و بهداشتی در منزل پشت سر گذاشته شده! سال‌ها پیش که اجداد ما مجبور بودند از چاه‌های عمیق آب بکشند و یا آب موردنیاز خود را از چشمه و رودخانه تأمین کنند کسی فکرش را هم نمی‌کرد یک روزی لوله کشی آب به داخل خانه‌ها راه پیدا کند و مصرف آب این‌قدر آسان شود.

امروزه لوله کشی آب و فاضلاب باعث شده خیلی سریع به آب بهداشتی دسترسی داشته باشیم و همین‌طور پساب‌های باقی‌مانده به‌راحتی از خانه‌ها خارج شود؛ اما لوله‌های آب هر از چند گاهی با مشکل مواجه می‌شوند و نیاز به تعمیر، تعویض و یا سرویس پیدا می‌کنند. لوله‌های فاضلاب نیز ممکن است دچار نشتی، شکستگی و مشکلات دیگری شوند که باید خیلی سریع به آن‌ها رسیدگی کرد؛ اما وقتی برای لوله کشی ساختمان مشکلی پیش می‌آید چه‌کار باید بکنیم؟ چگونه یک لوله‌کش ساختمان خوب و مطمئن برای تعمیر لوله کشی فاضلاب و آب پیدا کنیم؟ بهترین لوله کش آب کیست؟ چه کسی را برای انجام لوله کشی فاضلاب و لوله کشی آب انتخاب کنیم؟ همه این سوال‌ها باعث می‌شود انتخاب کردن لوله‌کش برایمان سخت شود.

اگر شما هم تصمیم به تعمیر لوله کشی ساختمان دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین لوله‌کش ساختمان دسترسی داشته باشید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

چه مواقعی به لوله‌کش نیاز داریم؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود به دنبال لوله‌کش ساختمان باشیم؛ زیرا اگر لوله‌های آب مشکل پیدا کنند، زندگی ما را تحت تأثیر قرار می‌دهند و ممکن است سختی‌های زیادی را برایمان به وجود بیاورند. به همین دلیل هر وقت کوچک‌ترین مشکلی در سیستم لوله کشی ساختمان مشاهده شد، باید آن را تعمیر کنیم؛ اما معمولاً در مواقع زیر به دنبال لوله‌کش فاضلاب و آب هستیم:

 • اگر تصمیم به لوله کشی آب ساختمان داشته باشیم.
 • اگر به لوله کشی فاضلاب خانگی نیاز داشته باشیم.
 • اگر قسمتی از لوله‌ها خراب شده باشد و نیاز به تعمیر آن باشد.
 • اگر لوله‌های آب و فاضلاب دارای نشتی، شکستگی و ترکیدگی باشند و به تعمیر و تعویض آن‌ها نیاز باشد.

البته مشکلات مربوط به لوله‌های آب ساختمان به همین موارد محدود نمی‌شود و ممکن است موارد دیگری در سیستم لوله کشی منزل ایجاد شود که نیاز به دریافت خدمات لوله‌کش آب داشته باشد.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

اسنپ گجت چه خدماتی برای تعمیرات لوله کشی ساختمان ارائه می‌کند؟

تقریباً هر کاری مربوط به خدمات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان نیاز داشته باشید می‌توانید آن را از اسنپ گجت درخواست کنید؛ زیرا این مجموعه با معرفی کردن بهترین لوله‌کش‌های آب به شما کمک می‌کند تا از خدمات حرفه‌ای و باکیفیت استفاده کنید. هرگاه به خدمات زیر برای کشیدن لوله آب و فاضلاب نیاز داشتید می‌توانید از اسنپ گجت کمک بگیرید:

 • اجرای لوله کشی ساختمان با انواع لوله‌های سبز، پلاستیکی، فلزی، 5 لایه و...
 • لوله کشی آب سرد و گرم برای حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، آبگرمکن و پکیج و...
 • لوله کشی فاضلاب برای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام
 • نشت‌یابی و رفع ترکیدگی انواع لوله
 • نشت‌یابی لوله فاضلاب و رفع ترکیدگی فاضلاب
 • لوله کشی رادیاتور شوفاژ‌، آبگرمکن، ماشین لباسشویی و موتورخانه و...
 • تعمیر و تعویض لوله کشی روکار و توکار
 • کلیه خدمات لوله کشی ساختمانی

البته خدمات اسنپ گجت به همین موارد ختم نمی‌شود و شما هر خدمتی که برای تعمیر لوله کشی و تعویض لوله‌های آب ساختمان نیاز داشته باشید می‌توانید آن را به کمک متخصص‌های اسنپ گجت انجام دهید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

اسنپ گجت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب و آب هم انجام می‌دهد؟

همان‌طور که کشیدن لوله ساختمان باید به‌صورت تخصصی انجام شود تا در طول زمان آسیبی به ساختمان وارد نکند، تشخیص ترکیدگی لوله‌های آب و فاضلاب نیز باید به‌صورت تخصصی صورت گیرد. مراحل تشخیص ترکیدگی لوله آب با تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب متفاوت است؛ زیرا معمولاً وقتی لوله‌های آب سوراخ شوند، سولفاته کرده و زنگ می‌زنند؛ اما پیدا کردن ترکیدگی فاضلاب خیلی سخت‌تر است چون معمولاً لوله‌های فاضلاب توکار هستند و باید از شواهد مانند نم دیوار، صدای آب در دیوارها و... فهمید که کجای لوله دارای نشتی است و سپس آن را تعمیر کرد. گاهی نیز با استفاده از دستگاه‌های مخصوص نشت‌یاب، می‌توان به مشکل لوله کشی ساختمان پی برد و آن را تعمیر کرد. اسنپ گجت برای تشخیص ترکیدگی انواع لوله‌های آب و فاضلاب نیز متخصص‌های خبره و کاربلد را به شما معرفی می‌کند.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

سفارش آنلاین خدمات لوله کشی فاضلاب و آب ساختمان از اسنپ گجت چه مزیتی دارد؟

 1. دسترسی به لوله‌کش ساختمانی در کمترین زمان: شما به کمک اسنپ گجت به بهترین تعمیرکار تأسیسات لوله کشی آب در محل خود دسترسی خواهید داشت و لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن لوله‌کش آب و فاضلاب صرف کنید.
 2. تعمیر انواع لوله‌های آب و فاضلاب: با کمک اسنپ گجت به‌راحتی می‌توانید تعمیر لوله کشی آب و فاضلاب را توسط متخصص‌های لوله کشی انجام دهید و خیالتان از بابت کیفیت خدمات راحت باشد.
 3. تعمیرکارهای متخصص و مورداطمینان: تعمیرکارهای معرفی‌شده در اسنپ گجت همگی از بهترین لوله‌کش‌های ساختمانی به‌حساب می‌آیند که تأییدیه‌های لازم برای ارائه خدمات را دارا هستند و به شما کمک می‌کنند مشکل پیش‌آمده سریع‌تر رفع شود.
 4. کاهش هزینه‌ها: تعمیر لوله‌های آب ساختمان نه‌تنها جلوی هدر رفتن آب را می‌گیرد، بلکه از آسیب‌هایی که ممکن است نشت آب به ساختمان وارد کند نیز می‌کاهد که این موارد باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد.
 5. کارشناسی رایگان: خدمات لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب در اسنپ گجت بخشی از خدماتی است که می‌توانید برای آن از بازدید و کارشناسی رایگان استفاده کنید. با این روش متخصص می‌تواند شما را راهنمایی کند تا با هزینه کمتر، کار درست‌تر را انجام دهید.
 6. پشتیبانی اسنپ گجت: اسنپ گجت با تیم پشتیبانی خود، در تمام مراحل انجام خدمات لوله کشی ساختمان همراه شماست تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند و خدمت موردنظرتان با بالاترین کیفیت و امنیت انجام شود.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

روند سفارش خدمات تعمیر لوله کشی ساختمانی در اسنپ گجت چگونه است؟

ثبت سفارش برای خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در اسنپ گجت رایگان است و شما به‌راحتی می‌توانید سفارش خود را در هرکجا که هستید ثبت کنید. بعد از زدن دکمه ثبت سفارش می‌توانید خدمات درخواستی موردنظر خود مانند لوله کشی آب سرد و گرم، لوله کشی فاضلاب، رفع ترکیدگی لوله و دیگر خدمات موردنیاز را بیان کنید. در ادامه می‌توانید روی کار و یا توی کار بودن لوله کشی را مشخص کنید. پر کردن توضیحات تکمیلی نیز کمک می‌کند تا متخصص مناسب‌تری به شما پیشنهاد خدمت‌رسانی بدهد. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش لوله کشی به پایان می‌رسد و باید منتظر پیشنهاد قیمت متخصص‌ها باقی بمانید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

هزینه لوله کشی ساختمان متری چند است؟

معمولا قیمت لوله کشی ساختمان با توجه به متراژ کار تعیین می‌شود و هرچقدر متراژ کار بیشتر باشد، هزینه نهایی به‌صرفه‌تر خواهد بود. توجه داشته باشید که هزینه لوله کشی آب با هزینه لوله کشی فاضلاب فرق دارد چون روند انجام هرکدام از این کارها متفاوت است. از دیگر مواردی که می‌تواند روی هزینه لوله کشی ساختمان تأثیرگذار باشد، نوع لوله، توکار یا روکار بودن لوله، محلی که نیاز به لوله کشی دارد و از این قبیل موارد است. البته شما در اسنپ گجت باقیمت‌های شفاف و روشن مواجه هستید و به‌راحتی می‌توانید از کارشناسی رایگان استفاده کنید و پس از توافق بر سر قیمت خدمات، کار را به لوله‌کش‌های اسنپ گجت بسپارید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

چطور به خدمات لوله کشی ساختمان اسنپ گجت اعتماد کنم؟

فرق نمی‌کند به دنبال لوله کشی آب سرد و گرم باشید و یا بخواهید رفع ترکیدگی لوله فاضلاب را انجام دهید؛ زیرا ویژگی اسنپ گجت این است که با معرفی بهترین لوله‌کش‌ها به شما کمک کند تا از خدمات باکیفیت و امن بهره ببرید. متخصص‌های فعال در اسنپ گجت همگی دارای تأییدیه‌های لازم برای خدمت‌رسانی به شما هستند و به همین دلیل امنیت در دریافت خدمات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان تضمین‌شده است. همچنین می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی اسنپ گجت در تماس باشید تا مشکل خیلی سریع رفع شود.

اگر شما نیز به خدمات لوله کشی ساختمان نیاز دارید همین حالا می‌توانید سفارش خود را در اسنپ گجت ثبت کنید تا بهترین متخصصان لوله کشی فاضلاب و لوله کشی آب به محل موردنظر شما مراجعه کرده، و مشکل پیش‌آمده برای سیستم لوله کشی ساختمان را رفع کنند.

متخصص اسنپ گجت شوید یکی از متخصصان ما باشید تا کاری پر درآمد و بدون محدودیت زمانی و ساعت کاری داشته باشید.
expert